2023

Nagrody
Kategorie

Nagroda

 

Best Brands to marki, które osiągają mocną pozycję rynkową i budują silną więź emocjonalną z konsumentem; które dzięki uważnej obserwacji rynku oraz innowacyjnemu podejściu – udowadniają, że nawet w trudnych czasach można odnosić sukces. To właśnie te marki otrzymają miano „Najlepszych” w organizowanym po raz drugi w Polsce rankingu Best Brands Poland.

Wyróżnienie i promowanie skutecznego zarządzania marką, jak również wymiana doświadczeń i inspirujące wystąpienia wyjątkowych osobowości są niewątpliwie ogromnym atutem prestiżowej gali, która na wzór innych krajów europejskich, również w Warszawie na stałe wpisze się w kalendarz najważniejszych wydarzeń branży marketingowej.

Wyróżniającą cechą nagrody jest to, że zwycięzcy nie są wybierani przez jury, lecz wyłącznie przez konsumentów – nagrodzeni kandydaci są bowiem wyłaniani w kompleksowym badaniu, przeprowadzonym przez niezależny instytut badań konsumenckich GfK Polonia na podstawie dwóch kluczowych wskaźników: 

  • „Share of Wallet” - rzeczywistego sukcesu marki na rynku oraz

  • „Share of Soul” - jej atrakcyjności w oczach konsumentów.
     

Best Brands to aktualnie jedyny ranking, który mierzy siłę marki wyłącznie w oparciu o te dwa wskaźniki.

Organizatorem i gospodarzem uroczystej gali, podczas której po raz drugi rozstrzygnięto ranking, jest Group One – największa, niezależna grupa marketingowo  - technologiczna w Polsce oraz partner merytoryczny GfK Polonia, jeden z globalnych liderów w dziedzinie analityki danych.

Laureatów Best Brands Poland 2023 wyłoniono w sześciu kategoriach: Best Brand Overall, Best Polish Brand, Best Omnichannel Brand, Best Sustainable Brand, Best Life Changing Technology Brand oraz Best Brand For Tough Times.

Kategorie rankingu odzwierciedlają aktualne trendy na rynku, jak i obszary zainteresowań konsumentów w danym kraju. Są unikalne dla każdej z edycji rankingu.

 

 

Laureatów Best Brands w Polsce wyłoniono w pięciu kategoriach: Best Brand: Overall, Polish Brand, Omnichannel Brand, Sustainability i Customer Centricity. Kategorie rankingu odzwierciedlają aktualne trendy na rynku, jak i obszary zainteresowań konsumentów w danym kraju. Są unikalne dla każdej z edycji rankingu.

Enter label text

KATEGORIE

Best Life Changing Technology Brand