Play
Pause
Sound off
Sound on
 

Ranking Best Brands został zainicjowany w 2004 r. w Monachium przez Serviceplan Group w partnerstwie z GfK, w celu promowania najlepiej zarządzanych marek na rynku niemieckim oraz wyróżnieniu tych, którzy stoją za ich sukcesem. Badanie jak i towarzysząca mu gala od lat z sukcesem funkcjonują we Włoszech, Francji, Belgii oraz w Rosji i w Chinach, stając się ważnym forum biznesowo-marketingowym.

W 2022 r. Best Brands Awards po raz pierwszy zostaną przyznane w Polsce!

Organizatorem rankingu oraz prestiżowej gali wręczenia “Oskarów marketingu” jest Group One – największa niezależna grupa komunikacyjna w Polsce. Unikalne badanie, na podstawie którego wyłaniane są nominowane do nagrody marki przeprowadza GfK - jeden z globalnych liderów w dziedzinie analityki danych.

Na międzynarodowy sukces Best Brands składa się również długotrwała, profesjonalna współpraca ze znamienitymi partnerami. Pierwszą w Polsce edycję rankingu Best Brands wspierają Serviceplan Group oraz Salesforce.
Partnerami mediowymi zostali: Polsat, Interia, Forbes, Forbes Women, Puls Biznesu, Magazyn Media Marketing Polska, Magazyn Handel

SPONSOR