O nas

 

Group One

Group One to największa niezależna grupa komunikacyjna w Polsce, oferująca kompleksową obsługę marketingową, Właścicielska struktura i niezależność Group One pozwalają elastycznie reagować i dostosowywać się do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku i klienta. Przewagą i wyróżnikiem firmy są silne kompetencje digitalowe – ponad 60% biznesu Group One to projekty onlinowe. Strategicznymi partnerami Grupy w tym obszarze są m.in. Facebook, Google oraz światowy gigant rozwiązań CRM – SalesForce.

KOMPETENCJE I EKSPERTYZA 360

W ramach grupy pod szyldem “House of Communication” działa 15 spółek, m.in. dwa domy mediowe: wielokrotnie nagradzany Value Media oraz MediaPlus, dwie fullserwisowe agencje kreatywne: Change/Serviceplan i Gong, największa w CEE agencja martech ze specjalizacją e-commerce: SalesTube oraz agencja contentowa Labcon, specjalizująca się m.in. we współpracy z influencerami. Dzięki tak szerokim kompetencjom spółki jako jeden zespół dostarczają zintegrowane usługi strategiczne, kreatywne, mediowe i technologiczne, realizując cele nie tylko komunikacyjne, ale przede wszystkim biznesowe klientów. 

UZNANIE BIZNESU I BRANŻY

O najwyższej jakości działań świadczy zaufanie polskich i wiodących globalnych marek oraz liczne nagrody branżowe. W ciągu zaledwie 8 lat spółki Group One zdobyły łącznie 52 nagród EFFIE, przyznawanych za najbardziej skuteczne rozwiązania komunikacyjne w branży marketingowej. Zajęły również czołowe miejsca w prestiżowych rankingach magazynu „MMP”, „Press” czy „Recma”.

KRAJOWY LIDER MARKETINGU CYFROWEGO

W 2021 roku Group One powiększyło się o TechNest, spółkę technologiczną wspierającą kluczowych klientów grupy Serviceplan na ponad 130 rynkach, GrowNow, oferującą pełne wsparcie podmiotom chcącym sprzedawać produkty na zagranicznych platformach takich jak Amazon czy eBay, oraz wrocławski software house, który od kwietnia 2021 roku funkcjonuje pod międzynarodowym brandem hmmh Poland. Najnowszą inwestycją jest Game Changer - spółka dedykowana branży gamingowej i e-sportowi

STRATEGICZNE PARTNERSTWO

Mniejszościowym akcjonariuszem Group One jest grupa Serviceplan – największa grupa komunikacji marketingowej w Niemczech, jednocześnie największa niezależna sieć w Europie, z 35 biurami na świecie, m.in. w Nowym Jorku, Pekinie, Szanghaju, Seulu, Mumbaju i Dubaju.

GROUP ONE I WWF POLSKA NA RZECZ NEUTRALNOŚCI KLIMATYCZNEJ

Group One jako pierwsza firma w branży marketingowej w Polsce podpisała umowę z Fundacją WWF Polska, w której zobowiązuje się do policzenia emisji gazów cieplarnianych za 2020 rok i przedstawienia celów ograniczenia śladu węglowego. W kwietniu br. dołączyła również do prestiżowej Science Based Targets initiative (SBTi), inicjatywy zrzeszającej aż 3 134 firmy z całego świata i tylko 12 podmiotów z Polski. Group One uzyskało status "Committed" w odniesieniu do "near-term targets" tj. 5-10 lat.

 

Strony internetowe & Social Media:

GroupOne

LinkedIn
Instagram

 

MANAGEMENT

Marek Żołędziowski

CEO

Group One

Kontakt

Agnieszka Białek

Project & Communication Manager Best Brands

+48 882 340 701